Výroba z lamina

Truhlářství Hégr

Výrobě nábytku z lamina na míru se věnujeme už několik let. Při navrhování nábytku a interiéru spolupracujeme s Vámi, každý designový nákres Vám prezentujeme také ve 3D vizualizaci. Ke své práci používáme vysoce kvalitní velkoplošný materiál firem Kronospan a Egger.

Proč právě nábytek z lamina?

Designů lamina je nekonečné množství. Můžete zvolit lesklé i matné lamino, ve vzhledu dřeva nebo barevné. V poslední době se do módy dostává právě nábytek z bílého lamina, které nádherně prosvětlí interiér a opticky zvětšuje prostor Vašeho domova.

Z lamina se vyrábějí skříně, stoly i postele, používá se dokonce i na výrobu kuchyňských linek.

Nábytek z lamina je cenově dostupný a zároveň velmi vkusně vypadající variantou. My vyrábíme nábytek z lamina přímo Vám na míru.

Stěnu do obývacího pokoje, dětský nábytek nebo ložnici, to vše Vám rádi navrhneme, převedeme do trojrozměrného modelu a následně po schválení vyrobíme a namontujeme. Nábytek z lamina zapadne do každé místnosti a díky široké škále dekorů není problém jej sladit se zbylým interiérem.

Není výjimkou, že nábytkem z lamina se vybavují také interiéry obchodů, butiků a prodejen. U lamina je možné si pohrát s designem a přizpůsobit nábytek stoprocentně požadavkům zadavatele.

My u výrobků z lamina nabízíme široký výběr dekorů, odstínů a barev. Máte-li zájem o předvýběr, rádi Vám zašleme vzorník, případně se můžete přijít podívat sami k nám do Drnovic u Blanska.

Vlastnosti lamina

Lamino je dřevotřísková deska obalená fólií, můžete narazit také na zkratku LTD. Nábytek z kvalitního lamina odolá krátkodobé vlhkosti.

Jeho údržba je ve srovnání s údržbou dřevěného nábytku opravdu nenáročná.  Nábytek stačí umýt navlhčeným hadříkem, případně směsí vody a saponátu.

Designéři rádi kombinují lamino s dalšími materiály – nejčastěji sklem nebo kovovými prvky. Nábytek z lamina tak umí vytvořit vkusné moderní bydlení na míru za příjemnou a rodinám dostupnou cenu.

Dnes už je na trhu dostupné i lamino, které se vyrábí tím způsobem, aby svým vzhledem a strukturou připomínalo nábytek z masívu. Nábytek z lamina je oproti tomu masívnímu výrazně levnější. Lamino je tvrdší než masív.

Laminátové desky jsou vyráběné pouze certifikovanými výrobci, jisti si tak můžete být jejich zdravotní nezávadností.

Marně přemýšlíte, jak bude vypadat Vámi vybraný výsledek? My Vám jej rádi zvizualizujeme ve 3D modelu a Vy se tak budete moci snáze rozhodnout, jaká volba barvy, odstínu a dekoru je ta pravá pro Váš interiér.

Máte zájem o výrobu z lamina?

Rádi Vám poradíme s výběrem toho nejlepšího pro Vaše bydlení nejen, co se designu týče, ale také jaké provedení je nejlepší z hlediska praktičnosti.

Nábytek dodáme v nejvyšší možné kvalitě. Máme za sebou desítky spokojených zákazníků a výborné reference. Na přání Vám z lamina navrhneme a zrealizujeme stoly a stolky, jednotlivé kusy nábytku i vestavěné skříně, skříňové sestavy, ložnice včetně postelí a kuchyňské linky.

Pokud si přejete nábytek z lamina do svého domova, kanceláře či jakéhokoliv jiného interiéru, OZVĚTE SE NÁM.